PODMÍNKY PRO REZERVOVÁNÍ LEKCÍ

Rezervace lekcí

Lekce si mohou rezervovat všichni klienti fitness centra a to buď přímo přes rezervační systém zde na webu nebo přes zprávu sms nebo telefonicky na recepci fitness 777 177 187. Podmínkou pro úspěšné dokončení rezervace je dostatečná výše kreditu na fitness kartě (pro pokrytí případného storno poplatku).
Minimální výše kreditu činí 100,-Kč.

Storno poplatky

Rezervaci lekce je možné zrušit bez postihu do 10 hodiny (dopoledne) a více před začátkem dané lekce, opět přes sms nebo telefonicky na recepci 777 177 187. V případě, že se klient na rezervovanou lekci nedostaví nebo zruší rezervaci méně než 8 hodin před začátkem lekce, bude klientovi automaticky stržen z kreditu storno poplatek. Storno poplatek platí i pro klienty s platným členstvím (VIP,permanentka vstupová) storno poplatek odpovídá ceně rezervované lekce (jednorázový vstup).

Pozor: Vložený kredit je nevratný, tj. nebude zpětně proplácen v hotovosti. Pokud klient přestane Fitness navštěvovat, jeho zbývající kredit propadne bez možnosti jakékoliv náhrady po uplynutí jednoho roku od klientovy poslední návštěvy. Kredit je samozřejmě možnost čerpat na jakékoli služby fitness centra (vstupné,solárium,sauna,doplňky atd.)